24°C
Bolu HAVA DURUMU24°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Yukarı Düğer Köyü’nde Vatandaş Buluşması

- +
Yukarı Düğer Köyü’nde Vatandaş Buluşması

Dörtdivan Kaymakamı Uğur TUTKAN, İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge kapsamında vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek için her ay düzenlenen halk günü toplantısını Yukarı Düğer Köyü’nde Yaptı.

Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek için her ay düzenlenen halk günü toplantısına Kaymakam Uğur TUTKAN’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutan Vekili J.Kıd.Bçvş. Naci IŞIK ve ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının ilçe müdürleri ile Yukarı Düğer Köyü Muhtarı Rahmi ASLANDOĞDU ve köyde ikamet eden vatandaşlarımız katıldı.

Her ay düzenli olarak vatandaşlarla bir araya geldiklerinin altını çizen Kaymakam TUTKAN, bu toplantılar sayesinde halkımızla daha sık bir araya gelindiğini, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümler bulunabileceğini sözlerine ekledi.

Kaymakam TUTKAN, konuşmasını tamamlamasının ardından vatandaşları tek tek dinleyerek sorun ve taleplerini dinledi. Genel olarak köy mahalli sorunlarının yanı sıra posta telgraf telefon, elektrik, sağlık, eğitim, mera, okuma/yazma gibi umumi konular ele alındı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.