19°C
Bolu HAVA DURUMU19°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Yeni Kaymakam TOZLU Göreve Başladı

- +
Yeni Kaymakam TOZLU Göreve Başladı

Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan, 1 Eylül 2018 tarih ve 30522 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/157 sayı kararı ile Trabzon Köbrübaşı Kaymakamlığına atanmıştı. Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan’ın 21 Eylül de görevinden ayrılmasının akabinde Göynük Kaymakam Vekili olarak görevlendirilen Karabük Kaymakam Adayı Ahmet Tozlu Dörtdivan Kaymakamlığına görevlendirildi. Göynük Kaymakam Vekilliği görevinden ayrılan Tozlu, 24 Eylül de Dörtdivan Kaymakamlığında görevine başladı.

Kaymakam Ahmet Tozlu kimdir?
1985 yılında Samsun’da doğdu. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
2007-2010 yılları arasında T.C. Ziraat Bankası’nda uzman olarak görev yaptı ve 2011 yılında Devlet Planlama Teşkilatı’nda Planlama Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı.
2014 yılında “Kamu Kesiminde Performans Değerlendirme Sistemi: İş ve Meslek Danışmanlarına Yönelik Bir Uygulama Önerisi” adlı teziyle Planlama Uzmanlığına atandı.
2014-2016 yılları arasında Kalkınma Bakanlığı tarafından gönderildiği Amerika Birleşik Devletleri’nde Rutgers Üniversitesi’nde “TheUsability of Financial Incentives As Motivators in Performance-based Evaluation SystemsforPublicEmployees A SamplefromTurkey” adlı teziyle kamu yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı.
2016 yılında başlamış olduğu Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesindeki kamu yönetimi doktora çalışmaları tez aşamasında olup devam etmektedir.
2016-2017 yılları arasında T.C. Cumhurbaşkanlığı’nda görev yaptı.
2018 yılında Karabük Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Karabük Valiliği’ndeki il merkezi stajının ardından sırasıyla Sincan ve Gerede İlçesi’nde kaymakam refikliği stajını tamamladı.
29.06.2018 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından Göynük Kaymakam Vekili olarak görevlendirildi.
Ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde kamu yönetimi, kamu personeli ve çalışma hayatına dair konularda yayımlanmış Türkçe ve yabancı dilde makaleleri bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
Dörtdivan Kaymakam Vekilliğine görevlendirilen Ahmet Tozlu, 24 Eylül 2018 tarihinde görevine başladı.

Kapak Foto Kaynak: dortdivandunyasi.com

DİĞER BAĞLANTILI HABERLER ÇİN TIKLAYINIZ…

Ortaköy Köyü’nde Vatandaş Buluşması

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.