25°C
Bolu HAVA DURUMU25°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Yeni İl Yönetiminden ‘Dörtdivan’ Teşkilatına Ziyaret…

- +
Yeni İl Yönetiminden ‘Dörtdivan’ Teşkilatına Ziyaret…

Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından göreve başlayan, İl Başkanı Nurettin DOĞANAY başkanlığındaki yeni yönetim, ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerine başladı. Sırasıyla Mengen, Gerede, Dörtdivan ve Yeniçağa ilçelerini ziyaret eden yeni il yönetimi, ilçe teşkilatlarına Ak Parti 6. Olağan İl Kongresi‘nde gösterdikleri çaba ve hizmetten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Dörtdivan İlçe Teşkilatı ziyaretinde yeni yönetimi, İlçe Başkanı Şahin SERİN, Belediye Başkanı Hasan UZUNOĞLU, İl Genel Meclis Üyesi Dursun FİDAN, Teşkilat Üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Üyeleri karşıladı. Samimi ortamda geçen ziyaret toplantısında, yeni yönetime katılan üyeler tanıtıldı.

İl Başkanı Nurettin DOĞANAY Dörtdivan’da yapmış olduğu konuşmasında; “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşıladık. Bolu, tarihinin en büyük mitingini yapmıştır. Bolumuz adına güzel bir kongre olduğunu düşünüyorum, %90 oranında oyla destek veren Dörtdivan ilçemiz adına güzel bir kongre olduğunu düşünüyorum. Dörtdivan teşkilatına kongreye katılım noktasında teşkilat üyelerine ve Dörtdivanlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler Ak Parti teşkilatları ve kadroları olarak şahsımın il başkanlığı döneminde bu teşkilatlar 117.500 oy aldı, daha sonrasında 122.500 oy aldı. Bu şekilde ileri hedefimizin 3-0 olduğunu ve yine 2014’de emanet olarak verdiğimiz belediyelerimizi 2019 yerel seçimlerinde alarak yolumuza devam edeceğiz. Ak Parti Bolu İl Teşkilatları olarak amacımız, Cumhurbaşkanımızın omuzunda yük olmak değil, onun üzerinden bir nebze yük almaktır” dedi.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.