21°C
Bolu HAVA DURUMU21°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Duyurular

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Valilikten Meteorolojik Uyarısı

- +
Valilikten Meteorolojik Uyarısı

Vatandaşlar tarafından günlerdir beklenen soğuk hava dalgası geliyor. Bolu Valiliği’nden gelen uyarıya göre soğuk hava dalgası gece saatlerinden itibaren etkisini gösterecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre ilimizde özellik yüksek kesimlerde gece saatlerinden itibaren başlayacak olan kar ve karla karışık yağmur Salı günü boyunca etkili olacak.

Öte yandan Bolu Valiliği’nden yapılan uyarıda buzlanma ve don olayları nedeniyle ulaşımda aksamaların oluşabileceği belirtildi. Aynı zamanda Valilikten yapılan uyarıda vatandaşların kar tipi lastiklerle trafiğe çıkmaları ve tedbirli olmaları duyuruldu.

Yapılan açıklamada; “Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre İlimizde özellikle yüksek kesimlerde 20 Kasım 2017 Pazartesi gece yarısından sonra başlayacağı 21 Kasım 2017 Salı günü gün boyunca yer yer karla karışık yağmur ve kar yağışlarının etkili olacağı bildirilmiştir.

Bu nedenle kuvvetli kar yağışı nedeniyle oluşabilecek buzlanma ve don olayları nedeniyle ulaşımda aksamaların oluşabileceği değerlendirilmektedir.
Vatandaşlarımızın kış lastiği olmadan trafiğe çıkmamaları, dikkatli ve tedbirli olmaları önemle duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Bolu Valiliği, Mercanmedya.com

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.