20°C
Bolu HAVA DURUMU20°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Vali Aydın Baruş’tan Dörtdivan Ziyareti…

- +
Vali Aydın Baruş’tan Dörtdivan Ziyareti…

Bolu Valisi Aydın Baruş 6 Nisan’da bir dizi ziyaret, inceleme ve toplantılar için Dörtdivan’a geldi.

İlk önce Dörtdivan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Baruş, burada ilçe kaymakamı ve daire amirleri tarafından karşılandı. Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan’dan brifing alan Bolu Valisi Aydın Baruş, cuma namazı sonrası vatandaşlarla buluştu.

[adinserter block=”1″]

Cuma Namazı çıkışı Bolu Valisi ilçe de esnaf ziyareti yapıp vatandaşların istek ve şikayetlerini dinledi. Ardından Dörtdivan’da yapımı devam eden kamu kurum ve kuruluşlarına ait binaları inceleyerek, yapımı devam eden binalar hakkında bilgi aldı.Bu yıl yapımı öngörülen yeni sağlık binasını İl Sağlık Müdürü M. Emin Demirkol‘un iştirakinde inceleyen Bolu Valisi, daha sonra yine yapımına yeni başlanan anaokul binasını yerinde inceledi. İncelemeler akabinde Dörtdivan Toplum Sağlık Merkezini ziyaret edip hasta ve yakınlarıyla sohbet edip acil şifalar diledi.

Dörtdivan Belediye Kültür Merkezinde Bolu Valisi Aydın Baruş’un başkanlığında il ve ilçe protokolünün yanı sıra Dörtdivan köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Aynı zamanda vatandaşlarımızın da katılımıyla Vatandaşla Buluşma Toplantısı da gerçekleştirildi. Dörtdivan’ın umumi sorunlarının dile getirildiği toplantı da yayla evleri konusunun da dile getirildiği öğrenildi. Vali Aydın Baruş’a toplantı sonrasında tablo takdimi oldu ve günün sonunda Vali Aydın Baruş beraberindeki heyetle Çavuşlar Mahallesinde bulunan Şehit Orhan Yalçın’ın ağabeyi İrfan Yalçın’ı ziyaret etti.

[adinserter block=”1″]

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.