14°C
Bolu HAVA DURUMU14°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Tarım Kredi Kooperatifine Halil Odacı Aday Oldu.

- +
Tarım Kredi Kooperatifine Halil Odacı Aday Oldu.

Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifi Genel Kurulu öncesinde Dörtdivan’ın tanınan simalarından Halil Odacı adaylığını açıkladı.

Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifi’nin yeni Yönetim Kurulunu belirleyecek Genel Kurul öncesinde tek listeyle seçime girmeye hazırlanan mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçak’ın karşısına Dörtdivan’ın tanınan simalarından Halil Odacı aday olarak çıkmaya hazırlanıyor.

Halil Odacı açıklamasında, ‘’Yıllardır Ziraat Odası, Şoförler Odası, Tarım Kredi Kooperatifi gibi bütün kuruluşlarda yer alarak Dörtdivan’ı sömüren belli bir ekibin köklerinin kazınmasının zamanı geldi. Çok fazla duyuru yapmadan gizli kapaklı Genel Kurul yapmaya çalışıyorlar, bundan dolayı da ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ikinci tur toplantısı yapılacak. İnşallah bu toplantıda aday olarak oyunu bozacağım. Seçilirsem inşallah Tarım Kredi Kooperatifi şahısların menfaatine değil halkın menfaatlerine hizmet edecek adaletli bir yapıya kavuşacak. Üyelerimizin Dörtdivan çiftçisini düşünerek sömürenlere değil değer katanlara oy vereceklerini ümit ediyorum’’ dedi.

Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifi’nin Genel Kurul ikinci toplantısının 23 Şubat Cuma günü yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

Kaynak:dortdivandailynews.com

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.