34°C
Bolu HAVA DURUMU34°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Şehit Şenay Aybüke Yalçın’ın Adı Dörtdivan’da Yaşatılacak…

- +
Şehit Şenay Aybüke Yalçın’ın Adı Dörtdivan’da Yaşatılacak…

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde açılan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Bilim Atölyesi, Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan ve İlçe protokolünün katılımıyla açıldı.

Dörtdivan’da gençlerimizin hizmetine sunulan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Bilim Atölyemiz çeşitli pratik eğitimlerin yanı sıra süreç içerisinde zeka oyunlarına yönelik kurslarla çok amaçlı bir teşekkül haline gelecektir.

Çocukların bilimsel düşünme ve becerileri, doğa bilimlerinde öğrenmeyi kolaylaştıran, öğrencilerin aktif olmasını sağlayan, kendi öğrenimlerinde sorumluluk alma duygusunu geliştiren, öğrenmenin kalıcılığını arttıran, ayrıca araştırma yol ve yöntemleri kazandıran temel misyon ve vizyonları katar. Bu amaçlarla değişen ve gelişen dünyada bilgi ve teknoloji toplumunda artı değer oluşturabilme imkan ve kabiliyeti oluşur.

Kaymakam Uğur Tutkan beraberinde İlçe Birim Müdürleri ilçe ahalisi ve gençlerle açılışı yapıp akabinde bilim atölyesinde emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal, Şube Müdürü İdris Sabur, İmam Hatip Müdürü Tuncay Demirtaş ve Fen Bilgisi Öğretmeni Hikmet Erdoğan’ı başarı belgesiyle taltif edip teşekkür etti.

[adinserter block=”1″]

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.