26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Renkleri Kırmızı Beyaz Olacak…

- +
Renkleri Kırmızı Beyaz Olacak…

Dörtdivan ilçesini sportif aktivitelerde temsil edecek, tanıtımını ve reklamını yapacak olan Dörtdivan Spor’un kurulması aşamasında Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Derneği adıyla tüzük hazırlanıp, resmi işlemlere başlandı. Kulübün Merkezi Dörtdivan, takim renkleri ise Kırmızı Beyaz olarak belirlendi.

Bolu ili Dörtdivan ilçesinde; Dörtdivan Spor’un kurulması için yapılan toplantılar meyvesini vermeye başladı. Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tüzüğü hazırlanıp, resmi işlemlere başlandığı kaydedilerek, Dörtdivan Spor ile ilgili yapılan açıklamada şunlar ifade edildi.
“Uzun süredir hayalini kurduğumuz, kurulmasını arzu ettigimiz, birlik beraberlik ruhunu harekete geçirecek, genclerimizi spora teşvik edecek, Dortdivan’ımızı sportif aktivitelerde temsil edecek, tanıtımını ve reklamını yapacak olan Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Dörtdivanlı hemşehrilerimizin katildigi istişare toplantisinin neticesinde “Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Derneği” adıyla tüzüğü hazırlanarak resmi işlemlere başlanmistir.

Futbol başta olmak üzere çesitli spor dallarından da (okçuluk, basketbol, voleybol, güreş, masa tenisi, atletizim, kayak vb) gelecegimiz olan genclerimizin faydalanmasını saglamak, memletekimizden saglikli ve basarili sporcular cikarmak en büyük arzumuzdur.
Birlik ve bereberligimizi güçlendirecek, pekistirecek ve Dörtdivanımızın ortak değeri olan Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü’nün merkezi Dörtdivan olup takım renkleri ise Kırmızı Beyaz dır.

Bu süreçde desteğini esirgemeyen başta Dörtdivan Kaymakamı Sayın Uğur Tutkan Bey’e Dörtdivan Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu Beye ve bizleri yanliz bırakmayam tüm Dörtdivanli hemşehrilerimize sonsuz saygılarımızı sunar, teşekkür ederiz.”
Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Kurucu Üyeleri:

Kadir Biçer

Burçin Turan

Hakan Şenol

Adem Beraber

Hamza Efe

Fahri Kayaalp

Fahri Tetik

İbrahim Tiryakioğlu

Halit Çetinaslan

Metin Çamlıbel

Kaynak: dörtdivandünyası

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.