26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Duyurular

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Ortaköy’de Kar Yağışı Başladı…

- +
Ortaköy’de Kar Yağışı Başladı…

Yurt genelinde etkisini gösteren soğuk ve sert hava, memleketimizde kar yağışına dönüştü. Meteoroloji tarafından yapılan açıklamada yer alan, Batı Karadeniz bölgesinde beklenen kar yağışı, Dörtdivan İlçemizde de etkisini gösterdi.

Dörtdivan İlçesi ve Köyümüz beklenen kar yağışıyla birlikte beyaza büründü. Kar yağışı etkisini bu sabahtan itibaren hisseden köyümüz hafif kar yağışı altında şekilde hissettirdi.

Bugün, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bölgemizle ilgili olarak kar yağışı uyarısında bulunuldu. Bolu Valiliğinin, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bölgemizle ilgili olarak yaptığı uyarıya ilişkin şu açıklamada bulunuldu;  “Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre;Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde halen devam etmekte olan yağmur ve karla karışık yağmur şeklindeki yağışların, akşam saatlerinden itibaren kar yağışına dönerek Bolu ve Karabük çevrelerinde yarın (Cumartesi) gece saatlerine kadar yoğun kar yağışı şeklinde devam etmesi beklenmektedir. Vatandaşlarımızın kar yağışı, buzlanma ve don olayından dolayı ulaşımda meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önemle duyurulur.”

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.