27°C
Bolu HAVA DURUMU27°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Necati Şaşmaz Gerede’ye Geldi…

- +
Necati Şaşmaz Gerede’ye Geldi…

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret ederek, Gerede ilçesinde yatırımı hakkında ve ‘turizm kalbi’ olan Bolu’yla ilgili bilgiler aldı.

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı “Polat Alemdar” karakteriyle tanınan ünlü oyuncu ve yapımcı Necati Şaşmaz,  Bolu’da yatırım yapmayı düşünüyor. Gerede ilçesinde farklı sektörlerde yatırımları bulunan ‘Polat Alemdar’ lakaplı oyuncu,  Bolu’da yeni yapmayı planladığı yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette ünlü oyuncu Şaşmaz, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu tarafından karşılandı.

Şaşmaz daha sonra başkanlık makamına geçerek, ziyaretçi defterini imzaladı, ardından Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Gerede İlçesinde de Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, oda başkanı Ersin Kaşka ile birlikte ilçedeki yatırımları ve yatırım yapmak istediği konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Şaşmaz’ın Gerede ilçesi ziyaretinde kendisine Novawood Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski Gerede Belediye Başkanı Halil Alioğlu eşlik etti.

Sevenlerinin fotoğraf taleplerini geri çevirmeyen ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiren oyuncu Necati Şaşmaz, daha sonra Gerede İlçesi’nden ayrıldı.

[adinserter block=”1″]

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.