14°C
Bolu HAVA DURUMU14°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

MHP’den Dörtdivan Çıkartması

- +
MHP’den Dörtdivan Çıkartması

24 Haziran Seçimleri öncesinde siyasi partilerin seçim çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Teşkilatı 24 Haziran seçimlerinde destek bulabilmek adına Milletvekili adayları ile birlikte bir dizi ziyaret ve seçim çalışması için Dörtdivan’a geldiler.

Dörtdivan Çalköy Köyü nüfusuna kayıtlı, MHP Bolu 2. Sıra Milletvekili Adayı Ferhat Bağcı’nın Dörtdivan Belediyesi Kültür Merkezi’nde verdiği iftar yemeği öncesinde MHP Bolu Milletvekili adayları Adem Evcil, Ferhat Bağcı ve Sema Kışlak Dörtdivan’da esnaflarımızı ziyaret ettiler.

İftar yemeğinin ardından MHP Bolu Milletvekili Adayı Ferhat Bağcı, MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Çevik, MHP Gerede İlçe Başkanı Yüksel Sönmez, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül ve çok sayıdaki partili Dörtdivan’da kahvehanelerdeki ve sokaktaki vatandaşlarla buluştu.

MHP Gerede İlçe Başkanı Yüksel Sönmez, gidilen yerlerde Dörtdivanlılardan kendi çocukları Ferhat Bağcı’nın arkasında durmalarını belirterek destek istedi. Yüksel Sönmez, Gerede’de de MHP’ye yoğun bir teveccüh olduğunu Ferhat Bağcı’nın Gerede’den de yoğun destek gördüğünü ama Dörtdivanlıların fire vermeden Ferhat Bağcı’nın arkasında durmaları gerektiğini söyledi.

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran ise yaptığı açıklamada, babasının daha önceden Dörtdivan Cemaller Köyü’nde öğretmenlik yapmasından dolayı Dörtdivan’a özel bir sevgi beslediğini Dörtdivan’dan bir milletvekili çıkmasından büyük mutluluk duyacağını belirtti.

Kaynak Haber: dortdivandailynews.com

BAĞLANTILI HABER İÇİN TIKLAYINIZ;

Dörtdivan Teşkilatı Kuruldu…

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.