18°C
Bolu HAVA DURUMU18°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivan Teşkilatı Kuruldu…

- +
Dörtdivan Teşkilatı Kuruldu…

Uzun zamandan beri kamuoyunda merakla beklenen, kuruldu kurulacak denilerek hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılan MHP Dörtdivan İlçe Teşkilatı kuruldu. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli İlçe Başkanı olarak Hasan Çevik’i atadı.

[adinserter block=”1″]

Türk Siyasi Hayatı’nın en önemli partilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin Dörtdivan İlçe Başkanlığı Hasan Çevik ve yirmi altı yol arkadaşı tarafından kuruldu. Dörtdivan İlçe Başkanlığı’nın Genel Başkan Devlet Bahçeli imzalı atama yazısı bugün öğle saatlerinde MHP Bolu İl Başkanlığı’na ulaştı.

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, yaptığı açıklamada bozkurtların yatağı, ülkücü hareketin kalesi Dörtdivan’da ilçe teşkilatımızın yeniden kurulmasından dolayı oldukça mutluyum dedi.

Dörtdivan İlçesi halkına da mesaj gönderen İl Başkanı Başaran; ”İlçelerimiz MHP için çok büyük önem taşıyor. 24 Haziran seçimlerinde Bolu’dan kazanacağımız Milletvekilleri ile İlçelerimizde büyük yatırım ve iş imkanları için projeleri çalışmaya başlayacağız. Dörtdivan İlçemiz benim için de çok önemli.. Yıllar önce babamın öğretmenlik yıllarında Dörtdivan’da yaşamıştık. Annem de Dörtdivan’da hanımlarına dikiş nakış öğretmenliği yapmıştı. Ekmeğinizi yedik, güler yüzünüz ve dostluğunuz ile büyüdük.

Bu gün Dörtdivan için mutlu bir gün. MHP Dörtdivan İlçe Teşkilatı Kuruldu ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin onayı ile  atamaları yapılarak görevleri İlçe Başkanımıza teslim edildi. Allah hayırlı mübarek eylesin. Görevlerinde başarılar diliyorum. Dörtdivan İlçemizin sorunlarını takip edebilmemiz ve gerekli hizmetlerin Dörtdivan halkına ulaşabilmesi için ilçe yönetim kurulumuz canla başla mücadele edecektir. MHP Milletvekili Adayımız Ferhat Bağcı da Dörtdivan İlçemizin evladıdır. Sizden tek isteğim, İlçe Yönetim Kurulumuza ve Milletvekili Adayımız Ferhat Bağcı’ya tam destek vermeniz olacaktır. Köroğlu’nun diyarı yiğit Dörtdivan İlçemize hayırlı uğurlu olsun.”

Dr. Devlet Bahçeli tarafından atanan MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Çevik ise yaptığı açıklamada, ‘’Artık Dörtdivan siyasetinde meydanın boş olmadığını göstermenin zamanı geldi. MHP olarak halkımızın sorunlarının çözümü noktasında var gücümüzle çalışacağız. Bu anlayışla teşkilatımızı kurduk Dörtdivanımıza hayırlı olsun’’ dedi.

[adinserter block=”1″]

İşte MHP listesi

 1. Hasan Çevik (Başkan)
 2. İbrahim Aksoy
 3. Musa Vural
 4. Hasan Ural
 5. İsmail Beleşoğlu
 6. Veysel Özkan
 7. Ertuğrul Altundağ
 8. Durmuş Özer
 9. Hasan Kuplay
 10. Seyfettin Işıklı
 11. Hasan Yıldız
 12. Şakir Aydınalp
 13. Sinan Yaman
 14. Doğan Beleşoğlu
 15. Mehmet Çamlıbel
 16. Mehmet Ali Sağlam
 17. Ekrem Çakır
 18. Metin Özgüven
 19. Mehmet Aynağöz
 20. Muharrem Doğan
 21. Dursun Çankaya
 22. Dursun Bozkaya
 23. Ferhat Bilgi
 24. Mehmet Biçer
 25. Ahmet Altunay
 26. Halil Şahin
 27. İbrahim Özdemir
 28. İhsan Ahmet Ayçiçek
 29. Ahmet Başer
 30. Sefer Uğurlu

Kaynak: dortdivandailynews.com

DİĞER HABERLER İÇİN;

Köydes’ten Çardak Köyü’ne Hizmet…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

 • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.