14°C
Bolu HAVA DURUMU14°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Mahmut Koçak Yeniden Başkan Seçildi…

- +
Mahmut Koçak Yeniden Başkan Seçildi…

Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifi Olağan Genel Kurulu seçimlerinden zaferle ayrılan taraf Mahmut Koçak oldu.

Dörtdivan’da bir haftadan beri sonucu merakla beklenen ve Mahmut Koçak ile Halil Odacı’nın yarıştığı Tarım Kredi Kooperatifi seçimlerinden Mahmut Koçak zaferle ayrıldı.

Dörtdivan Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan seçimlerde 216 üye oy kullandı. Sandıkların açılmasıyla birlikte Mahmut Koçak’a 144 oy, Halil Odacı’ya ise 66 oy çıktı.

 

 

Genel Kurul sonrasında yazılı açıklama yapan Mahmut Koçak hemşehrilerine şöyle seslendi;

Değerli Dörtdivan’lılar ve Değerli Tarım Kredi Kooperatifi Ortaklarımız:

23.02.2017 Tarihinde yapılan Dörtdivan Tarım Kredi Olağan Genel Kurul Toplantısında; Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile birlikte Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifinin Ortaklarının büyük bir çoğunluğunun takdir ve teveccühünü alarak yeniden Başkan seçildim.

Bu süreçte bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve tekrardan bizleri bu göreve layık gören tüm Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifi ortaklarına şahsım ve Yönetim kurulu arkadaslarım adına teşekkür ediyorum.

Genel Kurula iki aday ile girmenin bir demokrasi gereği olduğu bilinci ile diğer aday olan Sayın Halil ODACI ve Halil ODACI arkadaşımıza oy veren ortaklarımıza da  teşekkür ediyorum.

Amacımız halkımıza ve çiftçimize en iyi hizmeti vermektir. Atasözlerimiz bizi en iyi şekilde anlatır. Meyve veren ağaç taşlanır. Biz çalıştığımız süre boyunca bizi taşlamaya çalışacaklardır. Bu seçim sürecinde hizmetin ve doğruluğun kazanmasının yanında bizi en çok mutlu eden şey birlik ve beraberliğimizi aramıza nifak sokmaya çalışarak bozmak isteyen kişilerin başaramaması, emellerine ulaşamaması ve seçim sonucunda Tarım Kredi Kooparatifi olarak  birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek çıkmamızdır.

Sayın ortaklarımız ; bizim için seçim 23.02.2017 Tarihi itibari ile bitmiş olup bu gün itibari ile Dörtdivan Tarım Kredi Kooperatifinin bütün ortakları ile bir aile olarak şimdiye kadar çalıştığımız gibi Dörtdivan Çiftçisini daha ileri taşımaya çalışacağımızı bilmenizi isterim. Halka Hizmet Hakka Hizmet düsturunu şiar edinmiş ben ve arkadaşlarım;  sayın Dörtdivan halkına teşekkür eder saygılar sunarım.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.