24°C
Bolu HAVA DURUMU24°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Mahmut Koçak Güven Tazeledi…

- +
Mahmut Koçak Güven Tazeledi…

Dörtdivan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kuruldaki seçime tek liste ile giren Mahmut KOÇAK yeniden seçilerek güven tazeledi. Toplantıya Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası(BESOB) Başkanı Tahir Gayret ve çok sayıda esnaf katıldı.

Genel Kurul toplantısında Divan Kurulu Başkanlığını yapan Tahir Gayret yaptığı açıklamada; “Tek liste ile girilen seçime mevcut oda başkanımız sayın Mahmut KOÇAK yeniden seçilerek güven tazelemiştir.Kendisini, Yönetim ve Denetim Kurulunu tebrik eder yeni çalışma döneminde başarılar dilerim”dedi.

Genel Kurul sonrasında açıklama yapan Koçak; 2004 yılından bu güne kadar yürüttüğüm Dörtdivan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na İlçemizde bulunan Esnaf ve Şoför üyelerimizin şahsıma göstermiş olduğu güven ve teveccühle yeniden seçilmiş bulunmaktayım. Bize güvenen ve bizlerden hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen başta Dörtdivan halkı ve Odamız üyelerine teşekkür ederim. Üyelerimizin şunu bilmelerini  isterim ki her seçim sonrası  yeni bir heyecan, yeni bir çalışma azmi demektir.

2004 yılından bu güne kadar taşıdığımız bu hizmet bayrağını bir ileriye taşımak için ben , Yönetim ve Denetim Kurulu arkadaşlarımla beraber çaba göstereceğimizden hiç kimsenin bir şüpheniz olmasın. Bu vesileyle yeniden bizleri bu göreve layık gören Esnaf ve Şoför üyelerimiz sonsuz şükranlarımı sunar işlerinde başarılar, bol kazançlar ve bereket dilerim.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.