25°C
Bolu HAVA DURUMU25°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Kaymakam Tutkan Çanakkale Zaferi İçin Mesaj Yayınladı

- +
Kaymakam Tutkan Çanakkale Zaferi İçin Mesaj Yayınladı

Dörtdivan Kaymakamı Uğur TUTKAN Çanakkale 18 Mart Şehitleri ve Çanakkale Zaferinin 103. Yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.

Kaymakamı Uğur TUTKAN mesajında; “Çanakkale Zaferi tarihimizin şanlı altın yapraklarından biridir. Çanakkale Zaferi, bütün zorluklara ve imkânsızlıklara rağmen dünyaya ‘Çanakkale’nin Geçilmez’ olduğunu söyleten, Türk askerinin ve milletinin fedakâr ve can siper bir şekilde verdiği mücadeledir.

Çanakkale, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde 103 yıl olduğu gibi bugün de ve yarın da verilecek kutlu davanın adıdır. Milletimiz 103 yıl önce elde ettiği muvaffakiyeti bugün de milli birlik beraberlik ve kardeşlik içinde göstermektedir. Bu toprakları bize daimi kılan zaferlerimiz, her yıl bir önceki yıla göre daha büyük bir özlem ve coşkuyla kutlanmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını, Çanakkale şehitlerimizi ve vatan uğruna can veren tüm şehitlerimizi, kahramanlarımızı rahmet, şükran ve minnetle yad ediyorum.

Mekanları cennet, ruhları şad olsun.”

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.