11°C
Bolu HAVA DURUMU11°C Hafif Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Kaymakam Sorkun Köyü’nde Çalışmaları İnceledi

- +
Kaymakam Sorkun Köyü’nde Çalışmaları İnceledi

2018 KÖYDES programı kapsamında Dörtdivan İlçemizdeki köylerimizin altyapısının güçlendirilmesi, köy içi yollarımızın modern bir görünüm kazanması ve hemşehrilerimizin yaşam standartlarını daha yüksek bir noktaya ulaştırmak için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Sorkun köyü kilitli parke yapım işini denetleyen İlçe Kaymakamı Uğur Tutkan’a, İlçe Özel İdare Müdür Vekili Tuncay Keser ve Sorkun Köyü Muhtarı İbrahim Özkan refakat etti.

Dörtdivan Kaymakamlığı Özel İdare Müdürlüğü ve Köylere Hizmet Götürme Birliğince Sorkun Köyü’nün altyapı güçlendirme ve iyileştirme çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Uğur Tutkan yaptığı açıklamada; ‘’ Dörtdivan’a bağlı 24 köyümüzde her alanda çalışmalarımız Köy Muhtarlarımız ve köylülerimizin desteğiyle hızla sürmektedir. Köy yollarımızın yanı sıra köylerde içme ve kullanma suları ishale hatları, bakım ve onarımlarının yanı sıra yaylalarımızda da bu tür çalışmalar sürecektir. Yapılan yatırımlarımız ve çalışmalarımız ilçemize, köylerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Özverili çalışmaları dolayısıyla Özel İdare ve Birlik ekiplerimizin yanı sıra Köy Muhtarlarımıza ve desteklerini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ederim.’’

DİĞER BAĞLANTILI HABERLER İÇİN;

Köydes’ten Çardak Köyü’ne Hizmet…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.