34°C
Bolu HAVA DURUMU34°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Kaymakam Bünüş Köyü’nde İncelemelerde Bulundu

- +
Kaymakam Bünüş Köyü’nde İncelemelerde Bulundu

2018 KÖYDES programı kapsamında köylerimizin altyapılarının güçlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda devam eden çalışmaların takip ve denetimini yapan, Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan, bugün ilçemize bağlı Bünüş Köyü’ndeki kilitli parke taşı yapım işi 2.etap çalışmalarını denetledi. İlçe Özel İdare ve KHGB Müdürü Hüdayi Çelik ve Bünüş Köyü Muhtarı Veysel Yılmaz’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Tutkan vatandaşlarla da buluştu…

[adinserter block=”1″]

Son yayınlanan Kaymakamlık Kararnamesiyle Trabzon-Köprübaşı Kaymakamlığına atanan Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan, ilçemizdeki görevinin bitimine sayılı günler kala çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 2018 Köydes çalışmaları kapsamında köylerimizin altyapısının güçlendirilmesi, köy içi yollarımızın modern bir görünüm kazanması ve vatandaşlarımızın yaşam standartlarını daha yüksek bir noktaya ulaştırmak için yapılan çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda ikinci etap olarak, Kaymakam Uğur Tutkan beraberinde İlçe Özel İdare ve KHGB Müdürü Hüdayi Çelik ve Bünüş Köyü Muhtarı Veysel Yılmaz ile yapımı devam eden parke taşı döşeme işini denetledi. Denetim esnasında Kaymakam Tutkan, yapılan yatırımların ve çalışmaların ilçemize, köylerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dileyip; özverili çalışmaları dolayısıyla Özel İdare/Birlik ekiplerine, Köy Muhtarına ve desteklerini esirgemeyen yöre sakinlerine teşekkür etti.

[adinserter block=”1″]

DİĞER BAĞLANTILI HABERLER İÇİN;

Dörtdivan’da Akbaba Gözlem Evi Açıldı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.