34°C
Bolu HAVA DURUMU34°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Kahraman Hemşehrimiz Halil Yaman’a Ziyaret

- +
Kahraman Hemşehrimiz Halil Yaman’a Ziyaret

Hakkari’de alçak terör örgütü PKK’nın hain saldırısı sonucu yaralanan 4 askerimizden biri olan Dörtdivan Cemaller Köyünden hemşehrimiz Halil Yaman’ı Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan, Jandarma Komutanı Atilla Acarer ve Cemaller Köyü Muhtarı İbrahim Yıldız tedavi gördüğü GATA’da ziyaret etti.

[adinserter block=”1″]

Gazimiz Halil Yaman’ın sağlık durumu, moral ve motivasyonu her geçen gün daha da artıp iyileştiğini ifade eden Kaymakam Uğur Tutkan, Kahraman Gazimiz Halil Yaman’ın yaraları için sinek ısırığı etkisi bile etmediğini söylemesi, Türk milletinin, bu asil milletin evlatlarının asla boyun eğmeyeceğinin en açık kanıtıdır, dedi.

Kaymakam Tutkan ‘’Gazimiz Halil Yaman’ın morali had safhada. Yaraları hızla iyileşip inşallah kısa sürede ayağa kalkacak. Ne kadar şükran ve minnet duygularımızı dile getirsek de şehit ve gazilerimize borcumuzu ödeyemeyiz.

Bugün bir daha anladık ki asil milletimizin evlatları vatanına, devletine, milletine kasteden harici ve dahili düşmanlarına, PKK, FETÖ, DAEŞ, PYD gibi her türlü terör örgütüne karşı boyun eğmeyecektir, canı pahasına vatanını müdafaa edecektir. Allah’a hamd olsun devlet ve millet olarak ele ele geçmişte olduğu gibi bugün de terör örgütlerine geçit vermiyoruz.

Cenab-ı Hak şehit ve gazilerimizden razı olsun. Bu vesileyle başta Gazimiz Halil Yaman olmak üzere tüm gazilerimize Yüce Allah’tan acil şifalar dilerim, vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi de rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum’’ dedi.

[adinserter block=”1″]

 

DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ…

Jandarma Teşkilatının 179. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.