28°C
Bolu HAVA DURUMU28°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Bizden Haberler

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Hemşehrimize Kırmızı Işıkta Çarptılar…

- +
Hemşehrimize Kırmızı Işıkta Çarptılar…

Bolu’da D-100 karayolunun Üniversite kavşağı kısmında meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Hızını alamayan 14 GD 864 plakalı araç kırmızı ışıklarda bekleyen ve aralarında hemşehrimiz Abdurrahman Yaman’ın da bulunduğu 34 UU 4218 plakalı otomobile arkadan çarptı… Olayda hemşehrimiz Abdurrahman Yaman yara almazken, oğlu Emre Yaman ve arkadaşı Celal Sevim’in aralarında bulunduğu 3 kişi ambulanslarla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi İle Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, D-100 karayolundan İstanbul istikametine seyreden Yusuf İlhan idaresindeki 14 GD 864 plakalı otomobil, Abant İzzet baysal Üniversitesi kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen Abdurrahman Yaman yönetimindeki 34 UU 4218 plakalı otomobile çarptı.

Ardından Melih Ozan’ın kullandığı 35 UJL 93 plakalı otomobil, İsmail Turkan yönetimindeki 14 LE 482 plakalı ve 34 AEF 18 plakalı otomobiller de kazaya karıştı.

Ağır yaralan otomobil sürücüsü Yusuf İlhan ile Abdurrahman Yaman‘ın kullandığı araçta bulunan oğlu Emre Yaman ve arkadaşı Celal Sevim, ambulanslarla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi İle Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yusuf İlhan’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kaza anını anlatan sürücülerden İsmail Turkan, kırımızı ışıkta beklediği sırada kazanın meydana geldiğini belirterek, “Kırmızı ışık yandı ve beklemeye başladım. Bu sırada arkadan bir araç çarparak, beni ileri attı. Daha sonra da diğer araçların kazaya karıştığını gördüm.” ifadesini kullandı.

Kaza nedeniyle ulaşıma kapan yolun İstanbul istikameti, araçların olay yerinden kaldırılmasıyla açıldı.

Kazaya karışan hemşehrimize www.dortdivanortakoy.com sitesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

[adinserter block=”1″]

Kaynak: AA

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.