20°C
Bolu HAVA DURUMU20°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Bizden Haberler

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Eski Köy İmam-Hatibimiz M.Ali Çetinkaya’nın Tayini Çıktı

- +
Eski Köy İmam-Hatibimiz M.Ali Çetinkaya’nın Tayini Çıktı

Dörtdivan Ortaköy Köyünde görev yaptığı süre boyunca vatandaşların takdirini kazanan eski köy imam-hatibimiz Mehmet Ali ÇETİNKAYA’nın Adıyaman İl Müftülüğüne tayini çıktı. Adıyaman İli Çelikhan İlçe Müftülüğünde İlçe Vaizi olarak görev yapan Çetinkaya’nın  4 yıldır görev yaptığı Çelikhan İlçesindeki vatandaşlarla vedalaşarak ilçeden ayrılacağı bildirildi.

Çelikhan İlçe Müftülüğünde 4 yıl vaiz olarak görev yapan Mehmet Ali Çetinkaya, yaptığı programlarla, vaazlar ve okumuş olduğu dualarla İlçe halkının sevgisini ve saygısını kazandı.
Adıyaman İl Müftülüğüne Vaiz olarak atanan Çelikhan Vaizi Mehmet Ali Çetinkaya, ilçedeki daire amirleri ve memurları ile Çelikhan esnafına veda ziyaretlerinde bulundu.
Çelikhan’ın kendi hayatına büyük anlamlar kattığını, mücbir sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldığını ifade eden Çetinkaya, bu ilçeyi hep güzel insanlar ve güzel olaylar ile hatırlayacağını belirtti.
Çetinkaya, “ilçe halkından görmüş olduğum ilgi ve sevgiden dolayı herkese minnettar olduğunu” söyledi.
Çetinkaya, Cuma namazı çıkışında vatandaşlarla vedalaşarak ilçeden ayrılacağını sözlerine ekledi.

Dörtdivan Ortaköy Köyü Gençlik ve Yardımlaşma Derneği yönetimi adına açıklamada bulunan Dernek Başkanı Mevlüt Çimen: “Köyümüzde görev yaptığı süre boyunca köylümüzün takdirini kazandığı, bizimde sevdiğimiz bir kardeşimiz ve dostumuz olan Mehmet Ali Çetinkaya’ya yeni görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.” açıklamasında bulunuldu.

Bizde www.dortdivanortakoy.com sitesi olarak eski köy imam hatibimiz Mehmet Ali Çetinkaya hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak: Çelikhan Ajans

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

avatar
26Aralık