26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivanspor Yönetimi “İlgimiz Yok…”

- +
Dörtdivanspor Yönetimi “İlgimiz Yok…”

2018 Yılı Dörtdivan Belediyesi 3.Futbol Turnuva’sının organizasyonunda alınacak katılım payı konusunda ve Belediye çalışanlarından oluşan bir komite oluşturması nedeniyle kamuoyuna açıklamada bulundu.

Dörtdivanspor Yönetimi açıklamasında;

‘’Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi olarak , Dörtdivan’ da sporu geliştirmek , sporu sevdirmek ve ilçemizin adını tüm spor branşlarında da duyurulabilmek adına çalışmalar yaparak ilçemize DÖRTDİVAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’nü kazandırmış bulunmaktayız.

Dörtdivanspor Kulübünün kurulması aşamalarında Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu her türlü destekte bulunma sözü verdiği halde , geldiğimiz son noktada Dörtdivanspor Kulübüne destek yerine köstek olacak şekilde bir tavır içine girmiştir.

Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu Dörtdivanspor’un kuruluş aşamalarında belediyenin Dörtdivan da düzenleyeceği Futbol turnuvasında Dörtdivanspora katkı olması için turnuva katılım bedeli olarak 500 TL istenmesi yönündeki isteğimize, kendisi ‘’500 TL az 1000 TL toplayalım ‘’ diyerek Dörtdivanspor yönetimine söz vermiştir.

Turnuva komitesi oluşturulurken Dörtdivanspor kulübünden komiteye temsilci iştemiş , Dörtdivanspor kulübü olarak iki kişiyi komitede görevlendirmiştik.

Fakat son aşamada Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu hakem giderleri , ambulans giderleri, saha komiseri giderleri, kupa ve ödül giderleri olarak yaklaşık 30.000 tl gider olacağını , para artarsa Dörtdivanspora vereceğini söyleyerek Dörtdivanspora destek olmak yerine parayı Dörtdivan Belediyesine yönlendirerek kulübümüzü komite dışında bırakmıştır.

Bu koşullarda Dörtdivanspor Kulübü olarak Futbol turnuvasının hiçbir aşamasında olmayacağımızı , turnuva katılım bedeli olarak toplanacak para ile ilgili kulübümüzün bir ilgisinin olmadığını siz değerli Dörtdivanlı hemşerilerimize saygı ile duyururuz.’’

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.