26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

HABERLER

Dörtdivan Ortaköy Köyü

“Sen Olmassan Eksik Kalır”

- +
“Sen Olmassan Eksik Kalır”

Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulubü ilk olağan genel kurul toplantısını Bolu Becikoğlu Avm Live Düğün ve Toplantı Salonunda gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu toplantıda slogan da belli oldu. “Sen Olmassan Eksik Kalır” diyen yeni yönetim tüm Dörtdivanlı hemşehrilerinin desteklerini beklediklerini belirtti.

Saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul Toplantısı Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulubü’nün Geçici Başkanı Kadir Biçer’in toplantının anlam ve önemini anlatan konuşması ve sunumuyla devam etti.

Divan Başkanlığını Arif Yaman’ın yaptığı Genel Kurul Toplantısında, kulubün ileri ki günlerde yapılması gereken konular geniş çapta istişare edilerek üyelere anlatıldı.

Yeni yönetiminde oluşturulduğu toplantıda yeni seçilen yönetimin ilk mesajı; “Hazırlanan yönetim tamamen resmi prosedürü tamamlamak için hazırlanmıştır. Dörtdivan Spor’u hep birlikte yöneterek yeniden ayağa kaldıracağız. Söz konusu Dörtdivan Spor olduğunda isimlerin pek bir önemi yoktur. Uzun süredir özlem ve hayal olan Dörtdivan Spor’un hayata geçmesinin gururu ve mutluluğu bu genel kurulla pekiştirilmiş oldu. “Sen Olmassan Eksik Kalır” sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda bütün Dörtdivanlılar’ın desteklerini ve üyeliklerini esirgemeyeceğinden ümidimiz tamdır.”denildi.

Dörtdivan Spor Kulubü’nün resmi olarak yeni yönetimi Kadir Biçer’in başkanlığında şu şekilde oluştu.

1- Kadir Biçer

2- Burçin Turhan

3- Hakan Şenol

4- Adem Beraber

5- Fahri Kayaalp

6- Metin Çamlıbel

7- İbrahim Tiryakioğlu

8- Fahri Tetik

9- Halit Çetinarslan

10- Hamza Efe

11- İsa Ünal

12- Cemal Çağrı

13- Rıdvan Aksu

14- Celil Gülcan

15- Süleyman Uzunoğlu

16- İlhami Aksoy

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.