14°C
Bolu HAVA DURUMU14°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivanlı İş Adamlarından Mehmetçik’e Destek

- +
Dörtdivanlı İş Adamlarından Mehmetçik’e Destek

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de yaptığı Zeytin Dalı operasyonuna yurt genelinde vatandaşlarımız tarafından destekler devam ediyor. Bu destek dayanışmasında bir destek de Dörtdivanlı İş Adamları Hamza Başaran ve Abdullah Başaran kardeşlerden geldi.

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle, bütün Türk Halkı’nın sevgilisi Türk Silahlı Kuvvetleri için Mehmetçik Vakfı’na çok anlamlı bir bağışta bulundular.

Ülkemizin Zeytin Dalı Harekatı ile teröristlere ve onlara yardım eden tarihi Türk Düşmanlarına karşı mücadele verdiği şu günlerde, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Dörtdivanlı İşadamları Hamza Başaran ve Abdullah Başaran kardeşlerden çok anlamlı birer bağış geldi. Başaran Kardeşler, en büyük sevgi, en sevgili, vatan sevgisi ve bu sevgilinin koruyucusu, İslamın son ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri diyerek Mehmetçik Vakfına Dörtdivan’ı gururlandıran birer bağışta bulundular.

Hamza Başaran 10 Bin TL, Abdullah Başaran ise 5 Bin TL bağışta bulunarak toplamda 15 Bin TL ile Mehmetçik Vakfı üzerinden Türk Silahlı Kuvvetleri’ne Sevgililer Günü’nde en anlamlı hediyeyi vermiş oldular.

Mehmetçik Vakfına destek olmayı arzu eden vatandaşlarımız için, TÜRK TELEKOM, TURKCELL veya VODAFONE GSM operatörlerine ait faturalı telefonlardan 2582’ye MEHMETÇİK yazıp kısa mesaj (SMS) göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulunabilirler.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.