26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivan’ın Artık Bir Spor Kulübü Var…

- +
Dörtdivan’ın Artık Bir Spor Kulübü Var…

Bir grup memleket sevdalısı Dörtdivanlı hemşehrimizin kuruluşunda emek verdiği Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) tarafından tescili yapıldı…

Kuruluşu tamamlanarak amatör kümede mücadele edecek olan Dörtdivanspor, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tescillenerek Dörtdivan ilçemizdeki ilk spor kulübü olmayı başardı.

Kulüp merkezinin Dörtdivan Belediyesi İşhanı olarak gösteren, Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi işhanındaki hizmet ofisini ziyaret etti.

Ziyaretten önce Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ile Dörtdivanspor Yönetimi Ramazan Bayramı’nda başlayacak Futbol Turnuvası hakkında görüş alışverişinde bulundular. Varılan mutabakata göre Turnuva Komitesi oluşturuldu. Bu komite tarafından turnuvanın kuralları belirlenip yayınlanarak başvurular kabul edilecek. Edindiğimiz bilgiye göre bir iki gün içinde turnuva kuralları ve başvuru tarihleri yayınlanacak.

Belediyedeki görüşmenin ardından Dörtdivanspor Yönetimi ve Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu Dörtdivanspor Yönetim Ofisini ziyaret ettiler.

DİĞER HABERLER İÇİN;

Dörtdivan’da Mezuniyet Heyecanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.