20°C
Bolu HAVA DURUMU20°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Fitness Salonu Hizmete Açıldı…

- +
Fitness Salonu Hizmete Açıldı…

Dörtdivan Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği gençlik merkezinde bulunan mevcut fitness salonunu bayanların hizmetine açtı.

[adinserter block=”1″]

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Uzunoğlu; “İlçemizde kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin artması için elimizden gelen desteği veriyoruz. Salonda spor yapabilecekleri çok uygun, güzel bir mekan ve bir aile ortamı oluşturduk. Bayanların artık belirlenen günlerde salonda spor yapabileceğini dile getirdi.”

Fitness salonunda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Uzunoğlu, Dörtdivan Belediyesi olarak spora verdikleri önemi şu sözlerle ifade etti: “Dörtdivan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Spora erişim olanaklarını artırmayı da önceliklerimiz arasında görüyoruz. Ben de sağlıklı bir yaşam için sporun mutlaka hayatımızda olması gerektiğini düşünüyorum. Geçtiğimiz yıllarda sporseverlimizin hizmetine sunduğumuz Spor Kompleksi gerek tribünleriyle, gerek suni çim zeminiyle, gerekse çevre düzenlemesiyle halkımız için bir cazibe merkezi haline dönüştü. Kadılar mahallesi yazı caddesi okul yolu üzerinde bulunan kapalı Halı saha ve kapalı spor salonuyla şimdi de bu fitness salonumuzla burası tam bir spor tesisine dönüştü. Spora ve sporculara olan yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz. Dörtdivan Belediyesi fitness salonu vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

[adinserter block=”1″]

BAĞLANTILI HABERLER;

Kıbrıs Gazisi Dörtdivan’da Uğurlandı…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.