26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivan’da 19 Mayıs Anma Töreni Düzenlendi.

- +
Dörtdivan’da 19 Mayıs Anma Töreni Düzenlendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Dörtdivan ilçemizde düzenlenen kutlama programı ve çelenk sunma töreni ile kutlandı.

18 Mayıs Cuma günü Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen kutlama programına Dörtdivan Kaymakamı Sayın Uğur Tutkan, Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Tuncay Demirtaş, daire amirleri, okul yöneticileri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Tuncay DEMİRTAŞ’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başlayan program lise öğrencilerimizin şiirleri, gençlik haftası ile ilgili sinevizyon gösterisi, ilçemizde açılan bağlama ve gitar kurslarındaki kursiyerlerin müzik ziyafeti ile devam etti. Son olarak ilçemizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen Gençlik Haftası Etkinlikleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirilen Çocuğum İçin Okuyorum Projesinde dereceye girenlere ödülleri Dörtdivan Kaymakamı Sayın Uğur Tutkan ve Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu tarafından takdim edildi.

19 Mayıs Cumartesi günü ise Kaymakamlık Binası önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, Garnizon Komutanı Atilla Acarer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Tuncay Demirtaş, daire amirleri, okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı tören Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Tuncay Demirtaş tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunulması ve akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile son buldu.

DİĞER HABERLER İÇİN;

Kaymakam’dan İtfaiye’ye Taziye Ziyareti

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.