26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivan Spor Yönetiminden Açıklama Var…

- +
Dörtdivan Spor Yönetiminden Açıklama Var…

Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine vekalet eden Dörtdivanlı Fahri Tetik’in asaleten atanması beklenirken, yerine Siirt den geçici görevlendirilme yapıldı. Dörtdivanlılar tepkilerini ortaya koyarak, hemşehrilerini geri isterken, STK’lardan gelen tepkiler de devam ediyor. Bu tepkilerden birini de kurulma aşamasında olan Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi yazılı açıklamada bulundu…

Yapılan açıklamada;
“Yaklaşık olarak bir yıldır Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne layıkıyla vekalet eden hemşehrimiz Sayın Fahri Tetik’in asaleten atanması beklenirken, ani bir kararla Siirt İl Müdürü’nün geçici görevle atanması verilen sözlerin tutulmadığını ve tutulmayacağını, perde arkasında kirli oyunlar oynandığını akla getirmektedir.
Bolu’muzun evladı olan, Bolu ve Bolulular için yaptığı başarılı çalışmalar ve projelerle herkesi memnun eden, taktirini kazanan Fahri Tetik Müdürümüze yapılan haksızlığın bir an önce giderilmesini istediğimizi ve bunun için kamuoyu oluşturacağımızı, takipcisi olacağımızı ilgililere iletiyoruz.
Bütün Bolulu hemşehrilerimizin bu konuya sahip çıkmalarını ve desteklerini beklediğimizi beyan eder, Saygılarımızı sunarız.”

Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Yöneticileri.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.