10°C
Bolu HAVA DURUMU10°C Çok Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Turnuva İçin İlk Adım Atıldı…

- +
Turnuva İçin İlk Adım Atıldı…

Dörtdivanspor Yönetimi, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ve Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan’ı ziyaret etti.

Kadir Biçer, Fahri Kayaalp ve Burçin Turan’dan oluşan Dörtdivanspor Heyeti, önce Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretin ardından Heyet, Başkan Hasan Uzunoğlu ile birlikte Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan’ın makamına geçtiler.

Kaymakam Uğur Tutkan ile görüşmede gündem Ramazan Bayramı’nın hemen ardından yapılması düşünülen Futbol Turnuvası’ydı. Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uuznoğlu burada yaptığı konuşmada ‘’Sayın Kaymakamımızla bir önceki görüşmemizde bu yıl düzenlenecek turnuvayı, Kaymakamlık, Dörtdivan Belediyesi ve Dörtdivanspor’un katılımıyla ortak düzenlenmesi konusunu konuştuk. Bugün de Dörtdivanspor Heyeti buraya gelmişken hep beraber yapılması gerekenleri konuşmayı istedik’’ dedi.

Dörtdivanspor Başkanı Kadir Biçer’de konuşmasında, Dörtdivanspor olarak bu turnuvanın organizasyonunda bulunmaktan memnun olacaklarını belirterek, Kaymakamlıktan maçlarda güvenlik tedbirlerinin alınmasını ve sağlık ekibi bulundurmasını talep ettiklerini söyledi. Kadir Biçer konuşmasnda Dörtdivanspor’un Futbol Federasyonu’nunda tescil aşamasında olduğunu, bu aşamanın ardından teknik heyetin belirlenip futbolcu transferine başlanacağını ayrıca onsekiz yaş altı takımlarınında oluşturulacağını söyleyerek Kaymakam Uğur Tutkan’dan destek istedi.

Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan ise yaptığı konuşmada Dörtdivanspor’un ilçede heyecan uyandırdığını, bir ilçede festivaller ve sor etkinlikleri dzenlenmesinin o ilçeye hareketlilik getirdiğini bunun bir örneğinin geçen yıl Dörtdivan’da düzenlenen turnuvada görüldüğünü, şahsen kendisinin de futbolu hem seyirci hem de oyuncu olarak seven biri olduğunu belirterek turnuvaya gereken her türlü katkıyı Kaymakamlık olarak vermeye hazır olduklarını söyledi.

Görüşmede varılan mutabakata göre, Ramazan Ayı başlamadan bir turnuva komitesi oluşturulacak ve bu komite turnuva kurallarını belirleyecek. Ayrıca Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’nden hakem isteneceği, turnuva kurallarına uymayan ve sportmenlik dışı davranan oyuncu ve takımlara karşı katı kuralların belirleneceği ifade edildi.

BAĞLANTILI HABER İÇİN;

“DÖRTDİVANSPOR” Geliyor…

Kaynak: dortdivandailynews.com

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.