21°C
Bolu HAVA DURUMU21°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Bizden Haberler

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dernek Başkanımızın Hayırlı Olsun Mesajı

- +
Dernek Başkanımızın Hayırlı Olsun Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

Gelişen çağda teknolojinin yeri yadsınamayacak derecede artmıştır. Günümüz  insanlarının ve özellikle bizim geleceğimiz olarak nitelendirdiğimiz gençliğimizin, bu ortamda son derece aktif olması ve aynı zamanda teknolojinin kullanılabilirliğinin kolaylık haline gelmesi yüzünden bizi bu alanda da faaliyet göstermemize neden olmuştur.

Bu nedenle 2008 yılından itibaren bulunduğumuz bu alanda siz değerli hemşehrilerimizi ve bizim gelecek varislerimiz olarak gördüğümüz gençlerimizi, hem dernek faaliyetlerini hem de gurbette memleketinden uzakta kalmış olan vatandaşlarımızı teknoloji yoluyla özlemlerini gidermiş, bilgilendirmiş ve haber vermiş oluyoruz.

Ayrıca bu kapsamda çıktığımız “ÖRNEK KÖY” parolasıyla, birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yaşayan güzel köyümüzü tüm çevre dost ve komşu köylere de örnek teşkil etmesi amacıyla da kendimizi ifade etmiş, göstermiş oluyoruz.

Ben yaklaşık 10 senedir faaliyet gösterdiğimiz bu alanda, emeği geçen ve hale emeği geçmekte olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni yüzüyle çok daha güzelleşen www.dortdivanortakoy.com adresli web sitemizin daha geniş kitlelere ulaşacağını temenni ediyor ve tüm hemşehrilerimden de bu alanda desteklerini beklediğimizi bildirmek istiyorum. Selam ve Muhabbetle…

Dernek Yönetim Kurulu Adına

Mevlüt Çimen

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.