26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Bizden Haberler

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dernek Başkanımız Turnuva Hakkında Konuştu

- +
Dernek Başkanımız Turnuva Hakkında Konuştu

Futbol Turnuvasının grup kuraları ve eleme fikstürünün belli olmasıyla birlikte takımlarda çalışmalar başladı. Geçtiğimiz sene umduğu başarıyı elde edemeyen Ortaköy Köyü, bu yıl turnuvaya iddialı giriyor.

[adinserter block=”1″]

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Dernek Başkanımız ve Ortaköy Gençlik Spor Takım Sorumlusu Mevlüt Çimen’in kura sonrası yaptığı açıklamayı sizlere aktarıyoruz;

“Birlik ve beraberliğin pekişmesi insanlar arasındaki kaynaşmanın daha da artması için yapılan bu etkinliğe bizde köy olarak, köyümüz gençliği ve başta Köy Muhtarımız ve köylümüzün desteğiyle katılmış bulunmaktayız. Turnuvaya katılan köy ve mahalle takımımlarımıza başarılar dilerken, hakedenin kazanacağı centilmenliğin ve fair-play’in ön planda tutulduğu bir turnuva olmasını diliyorum. ”

“Bizler aynı memleketin insanları olarak daha çok kaynaşmaya, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye ihtiyacımız var. Bu gibi etkinlikleri iyi değerlendirerek amacına uygun hareket etmemiz her hemşehrimizin asıl görevi olmalıdır. Geçen seneki olumsuzlukların yaşanmaması adına turnuvaya katılan takımlarımızın takım sorumlularına ve takım kaptanlarına büyük sorumluluk düşmektedir.”

Ortaköy’e çıkan kura hakkında da konuşan Takım Sorumlusu Mevlüt Çimen; “İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum, Çavuşlar ve Kılıçlar bir önceki turnuvada da kendi grubumuzdalardı ve iyi bir mücadele ettiklerini biliyoruz. Yine Yukarısayık ve Yayalar’da bizim gibi şanssız bir turnuva geçirse de turnuvada iddialı bir şekilde rekabet yapacaklarını düşünüyorum. Bizim hedefimiz her zaman daha iyisini yapmaktır. Başaracağımızdan ve köy olarak bu turnuvanın da üstesinden geleceğimizden eminim. Şansımızı yüksek görüyorum, Ortaköy Köyü ve onu temsilen takımı turnuvada centilmence örnek köy olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.”

Bizleri ikinci yılına girdiğimiz turnuva boyunca yalnız bırakmayan köylümüze ve Ortaköy Gençliğine sahip çıkan geçtiğimiz yılın sponsorları olan “Yıldız Mimarlık” Selim Yıldız kardeşimize, yine Ramazan Çimen ve İsa Merdiven kardeşlerimize geçtiğimiz sene yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Yine bu sene de Ortaköy Gençliğini yalnız bırakmayan “Disan İnşaat” Rahmi Dilekcan’a katkılarından ötürü teşekkür ederken, bizleri destekleriyle her zaman yanımızda olan Op.Dr. Mustafa Canberk’e teşekkürlerimizi borç bilirim. Bu süre zarfında Ortaköy Gençliğine sahip çıkan köyü için elini taşın altına koyan sponsor ve destekçi kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyor. Turnuva boyunca tüm köylülerimizin desteklerini beklediğimizi saygılarımla arz ediyorum.

[adinserter block=”1″]

ORTAKÖY KÖYÜ’NÜN TURNUVA KADROSU AÇIKLANDI…

 1. Adem Gücükoğlu
 2. Muhammed Cihad Çimen
 3. Barış Taşdemir
 4. Doğan Merdiven
 5. Şaban Yaman
 6. Erkan Yıldırım
 7. Yasin Acar
 8. Ahmet Furkan Çimen
 9. Kemal Kılıç*
 10. Mustafa Akif Aslan*
 11. Gökhan Bartık*
 12. Enes Malik Çimen
 13. Burhan Gücükoğlu
 14. Hakan Çam
 15. Halit Güneş
 16. Muhammet Yaman
 17. Serkan Yıldırım
 18. Yasin Tabakoğlu
 19. Burak Yıldırım
 20. Sezer Tabakoğlu
 21. Sercan Yıldırım
 22. Mevlüt Doğan
 23. Ömer Faruk Çimen
 24. Ömer Faruk Tabakoğlu

Takım Sorumluları:

 • Mevlüt Çimen
 • İsmet Yıldırım

 

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

 • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.