11°C
Bolu HAVA DURUMU11°C Hafif Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Bünüş Köyü’nde Mevlid-i Şerif Programı

- +
Bünüş Köyü’nde Mevlid-i Şerif Programı

Dörtdivan ilçemizin Bünüş Köyünde Köy Muhtarlığı ve Gençlik Derneğinin organizasyonunda gerçekleşen, Afrin operasyonunda ve günümüze kadar, vatan uğruna şehit olmuş olan tüm şehitlerimizin ruhuna Bünüş Köyü Merkez Mahalle Camisinde Mevlid-i Şerif Programı düzenlendi.

Mevlid-i Şerif Programına Dörtdivan Kaymakamı Uğur TUTKAN, İlçe Garnizon Komutanı J.Kd.Bçvş. Atilla ACARER, Emniyet Amiri V. Mahmut AYDIN, İlçe Müftüsü Bekir ENGİN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Recep BIYIK, İl Genel Meclisi Üyesi Dursun FİDAN ve köylüler katıldılar. Mevlid-i Şerif sonrasında misafirlere yemek ikramında bulunuldu. Ardından cami önünde toplanan cemaat ile birlikte şehitlerimize son bir dua yapılarak program sona erdi.

Mevlid-İ Şerifin ardından İlçe Protokolü ve köylüler Bünüşlü Şehit Zeynel DEĞERCAN‘ın kabri ziyaret ettiler.

Mevlid-i Şerif Programı hakkında açıklama yapan Bünüş Köyü Gençlik Derneği Başkanı Tuncay Demirtaş; “Bu cennet vatan uğruna canlarını feda eden tüm şühedanın ruhları şad, mekânları cennet olsun. Teröre bir son vermek ve mazlum halkın imdadına koşmak için Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiğin Allah yar ve yardımcısı olsun. Programımıza teşrif eden ilçemiz protokolünün değerli üyelerine ve komşularımıza, programımızın icrasında emeği geçen, maddi-manevi katkısı olan herkese teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.