26°C
Bolu HAVA DURUMU26°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

HABERLER

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Bolu Valisi Aydın Baruş Dörtdivan’a Geldi.

- +
Bolu Valisi Aydın Baruş Dörtdivan’a Geldi.

Bolu Valisi Aydın Baruş bir dizi incelemelerde bulunmak ve muhtarların sorunlarını dinlemek amacıyla Dörtdivan’a geldi.

Dörtdivan Belediyesi Kültür Merkezinde muhtarlarla buluşan Baruş, mahalle ve köy muhtarlarının sorunlarını dinledi.Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya Bolu Valisi Aydın Baruş, İlçe Kaymakam Vekili Mehmet Naim Akgül, İl ve İlçe Kurum Müdürleri, İlçemiz Mahalle ve Köy muhtarlarının yanısıra Ortaköy Köy Muhtarımız Mevlüt Gücükoğlu’da katıldı.

İlçemize bağlı köy ve mahalle muhtarlarının sorunlarının dinlendiği toplantıda konuşan İlçe Kaymakamı vekilimiz Mehmet Naim Akgül, toplantının hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Muhtarlık müessesesini çok önemsediğini dile getiren Bolu Valisi Aydın Baruş da, “Muhtarlarımız öncelikle halkın seçilmiş temsilcileridir. Siz seçilmiş ve halkın teveccühünü kazanmış kişilersiniz. Halkın iradesini en ücra köşede yansıtan birimlersiniz. Sayın Cumhurbaşkanımız da sizlere verdiği önemi her zaman gösteriyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplantılara davet ediliyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanımız sizleri belirli aralıklarla davete devam ediyor. Halkın nabzını tutma açısından demokratik bir yönetim için halkın isteklerini, taleplerini öğrenmek, ona göre çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yapmak bakımından sizin iradeniz çok önemli.” diye konuştu.

Köy ve Mahalle muhtarlarının sorun ve isteklerini dinledikten sonra Kültür Merkezinden ayrılan Vali Baruş,15 temmuz sivil Gazimiz Hasan Teke’nin anne ve babasını ziyareti ve son olarak Cemaller köyünde şehitlerimiz Yaşar Doğançay ve Durmuş Yıldız’ın anne ve babalarını ziyaretinin ardından ilçemizden ayrıldı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.