9°C
Bolu HAVA DURUMU9°C Çok Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Dörtdivanlı Hemşehrimiz İçin Seferberlik…

- +
Dörtdivanlı Hemşehrimiz İçin Seferberlik…

Yaklaşık bir yıldan beridir Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Dörtdivanlı Veteriner Hekim Fahri Tetik’in beklentilerin aksine İl Müdürlüğü’ne asaleten atanması beklenirken yerine  Siirt Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevinde bulunan aslen Geredeli olan İzzet Murat’ın geçici görevle atanması Bolu kamuoyuna bomba gibi düştü.

Haberin duyulmasının ardından çok sayıda vatandaş ve Bolu Basınının durumdan vazife çıkaran bazı yayın organları, Fahri Tetik’in atanmamasına sert tepkiler gösterirlerken, Fahri Tetik’in atanmamasından dolayı ilimiz bürokratları ve siyasetçilerini sorumlu tuttular.

Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne aslen Dörtdivanlı olan ve görevini yaklaşık olarak bir yıldan beridir sürdüren Fahri Tetik’in yerine, aslen Geredeli olan İzzet Murat’ın getirilmesi Bolu ve Dörtdivan halkı tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

İl Müdürlüğü görevine aslen Geredeli olan İzzet Murat’ın atanması, Bolu’da bir çok STK ve köy muhtarlarını harekete geçirdi. Toplam 15 STK imza toplayarak Fahri Tetik’in yeniden atanmasını istediler.

[adinserter block=”1″]

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.