8°C
Bolu HAVA DURUMU8°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Bolu CHP İl Kongresi Yapıldı.

- +
Bolu CHP İl Kongresi Yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığı’nın bugün gerçekleşen 36.  Olağan İl Kurultayı’n da Kazım Karsu yeniden İl Başkanı olurken, Cumhuriyet Halk Partisi Dörtdivan İlçe Başkanı İlyas Özalp ise Genel Merkez Kurultay Delegesi seçildi.

CHP İl Kongresi Köroğlu Kongre Salonunda merdiven üstündeki ana solonda gerçekleşti. Kongreye Genel Başkan eski Yardımcısı ve Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, Gaziantep Milletvekili Bolu eski Valisi Ali Serindağ ve Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Düzce İl Başkanı Zekeriya Kozan’da katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi 36. Olağan İl Kongresi’nde Dörtdivan Cemaller Köyü’nden emekli öğretmen Muhip Turan İl Yönetimine girerken Cumhuriyet Halk Partisi Dörtdivan İlçe Başkanı İlyas Özalp altı kişilik Genel Merkez Kurultay Delegesi listesine girmeyi başardı. İlyas Özalp’ın, Bolu Merkez ve diğer ilçeler arasında Dörtdivan’dan Kurultay Delegesi seçilme başarısı göstermesi, CHP’nin İlyas Özalp’ın verdiği mücadeleyi ödüllendirmesi açısından da önemli bir gösterge olarak yorumlandı.

İlyas Özalp yaptığı açıklamada ‘’Atatürk’ün Partisi CHP’nin Genel Merkez Kurultay delegesi seçildiği için çok mutlu olduğunu, Dörtdivan’ı temsil etmekten de gururlu olduğunu’’ söyledi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.