24°C
Bolu HAVA DURUMU24°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Belediye Hayır Çarşısı Açıyor…

- +
Belediye Hayır Çarşısı Açıyor…

Dörtdivan Belediyesi ilçemizde yardıma muhtaç vatandaşlar için hayır çarşısı kuruyor. Belediyenin kurduğu hayır çarşısı ile ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza giyim yardımı yapılacak.

Dörtdivan Belediyesinin öncülüğünde, Belediye hizmet binasının altına açılacak olan Hayır Çarşısı ile ihtiyaç sahiplerinin eksikleri tamamlanmaya çalışılacak. Duyarlı vatandaşlarımızın katkılarıyla faaliyete geçecek Hayır Çarşısında ilçe ve köylerde yardıma muhtaç, ekonomik durumu iyi olmayan her yaştan vatandaşlarımıza, ayakkabıdan, kazağa kadar bir çok ücretsiz giyim eşyası dağıtılacak.

Belediyeden yapılan açıklamada; “İlçemizde başlatılacak olan  bu kapsamlı yardım hareketiyle yardımsever vatandaşlarımız ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız arasında kuracağımız bir köprü olacak. Hayır Çarşısını, vatandaşlarımızdan gelen yardımlarla kuracağız. Bu anlamda vatandaşlarımız kıyafet, ev eşyası gibi ihtiyaç duymadıkları ürünlerini Dörtdivan Belediyesi‘ne ileterek projemize destek verebilirler” denildi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.