17°C
Bolu HAVA DURUMU17°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Ak Parti’den Çetikören Köyüne Ziyaret…

- +
Ak Parti’den Çetikören Köyüne Ziyaret…

24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik partilerdeki çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Dörtdivan Ak Parti İlçe Teşkilatı köy ziyaretlerine başlayarak vatandaşlarla buluşmaya başladı.

[adinserter block=”1″]

Ak Parti Bolu Milletvekili adaylarının açıklanmasıyla birlikte başlayan seçim heyecanı, yapılan aday tanıtım toplantısından sonra daha da hızlandı. Dörtdivan Ak Parti Teşkilatı, İlçe Başkanı Şahin Serin’in önderliğinde köy ziyaretlerine başladı.

Ak Parti Dörtdivan İlçe teşkilatının 24 Haziran Genel Seçimleri için gerçekleştirmeye başladığı köy ziyaretlerinden ilkini  Çetikören Köyü’ne gerçekleştirdi. Çetikören Köyü ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Serin’e, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Fidan ve Gençlik Kolları İlçe Başkanı İbrahim Bulut eşlik etti.

Vatandaşlarla iftarda buluşan Ak Parti Teşkilat mensuplarını Çetikören Muhtarı Mahmut Koçak ve köy halkı karşıladı. Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Serin başkanlığındaki Ak Parti heyeti vatandaşlardan, yapılacak olan 24 Haziran seçimleri için destek isteyerek Çetikören Köyü’nden ayrıldı.

[adinserter block=”1″]

DİĞER HABERLER İÇİN;

Dörtdivan’ın Artık Bir Spor Kulübü Var…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.