20°C
Bolu HAVA DURUMU20°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN info@dortdivanortakoy.com

Dörtdivan Haberleri

Dörtdivan Ortaköy Köyü

Ak Gençlik’ten Dörtdivan Ziyareti…

- +
Ak Gençlik’ten Dörtdivan Ziyareti…

AK Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ ve beraberindeki gençlik kolları üyeleri Dörtdivan’a yaklaşan seçimler öncesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

[adinserter block=”1″]

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde İl Gençlik Kolları Başkanı seçilen Samet Kocadağ ve beraberindeki Gençlik Kolları üyeleri AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada AK Parti Dörtdivan Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Bulut ve Dörtdivan Gençlik Kolları üyeleriyle görüşen Samet Kocadağ çıkışta açıklamalarda bulundu.

Samet Kocadağ yaptığı açıklamada ‘’Kongrenin ardından göreve başladıktan sonra İlçe Teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. İlçe Teşkilatlarımızdaki genç arkadaşlarımızla tanışmak ve kaynaşmak amacıyla bu ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca 24 Haziran Seçimleri öncesinde gençlik kolları üyeleri olarak yapacağımız çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Bugün Dörtdivan Gençlik Kolları’ndaki arkadaşlarımızla da tanışma fırsatı bulduk ve seçim çalışmaları hakkında konuştuk. Dörtdivan Gençlik Kolları Başkanımız İbrahim Bulut başkanlığındaki teşkilatımızı son derece dinamik bulmaktan oldukça memnun oldum. İbrahim Başkanımıza teşekkür ediyorum inşallah Dörtdivan’da yapacakları çalışmalarla partimizin başarısında önemli rol oynayacaklardır’’ dedi.

Açıklamanın ardından AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Üyeleri, AK Parti Dörtdivan Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Bulut ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

[adinserter block=”1″]

 

Kaynak: dortdivandailynews.com

DİĞER HABERLER İÇİN;

“Sen Olmassan Eksik Kalır”

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.